Biegali w Biegach Papieskich

 

W sobotę 23 maja br. na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły coroczne Biegi Papieskie. Podobnie jak w ubiegłym roku biegi odbyły się pod patronatem Parafii pw. Przemienienia Pańskiego oraz Libiąskiego Centrum Kultury w ramach ogólnopolskiej akcji "Polska Biega". W biegach wzięły udział 93 osoby.

 

Zobacz wyniki, obejrzyj galerię
 
Kolonia w Jarosławcu

Kliknij w obrazek!

 
Życzenia Wielkanocne

Drodzy Parafianie!

Jedna z Pieśni wyraża radość dnia dzisiejszego słowami: Oto jest dzień, który dał nam Pan! Weselmy się i radujmy się w nim! Alleluja, Alleluja!.

W tej atmosferze radości ze Zmartwychwstania naszego Pan jako wasi duszpasterze pragniemy złożyć wam Wielkanocne Życzenia.

 

 

Więcej…
 
Taniec Wielkanocny w Libiążu

Zaraz po Procesji Rezurekcyjnej oraz Mszy Św. przed naszym kościołem 100 młodych Libiążan, uczniów Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego z Oddziałami Integracyjnymi wykonało układ taneczny do utworu „Taniec Wielkanocny” (Resurrection Sunday Dance).

 

 

Uczestnicy i organizatorzy tańca chcieli w ten sposób wyrazić radość z faktu Zmartwychwstania Jezusa oraz Jego Zwycięstwa nad Śmiercią. Zdjęcia z wydarzenia można zobaczyć na stronie internetowej Gościa Niedzielnego.

KLIKNIJ

 
Ekstremalna Droga Krzyżowa

Jesteś aktywny i ciągle stawiasz sobie nowe wyzwania? Lubisz przekraczać siebie? Już wkrótce możesz zgłosić się do EDK i odkryć nową formę duchowości!

EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA

to pokonanie wybranej trasy w nocy, medytowanie i zmaganie się z własnymi słabościami. W trakcie długiej, ponad 40-kilometrowej wyprawy uczestnicy mają czas na refleksję i spotkanie z Bogiem. EDK to także wewnętrzna podróż, która pozwala spojrzeć w głąb siebie i uczy pokory.

 

Czytaj więcej. Wejdź do projektu
 
Jasełka 2014

Tegoroczne Jasełka wystawiane przez młodzież oazową przedstawiły tajemniczą postać z legendy o czwartym królu oraz pasjonujące przygody małego diabła.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Kliknij TUTAJ

 
Choinka Papieska po raz drugi

Już drugi raz świętowaliśmy poświęcenie Choinki Papieskiej, która stanęła przed naszym kościołem.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Kliknij TUTAJ

 
Spotkanie dla mężczyzn

Kliknij w obrazek!

 
W Libiążu zwycięstwo świętych!

Około 1 tysiąca osób przeszło ulicami Libiąża w radosnym rozśpiewanym pochodzie świętych. Sztuka teatralna, korowód świętych i błogosławionych, wspólna Msza św., konkurs na najlepszy strój świętego Patrona, a nawet fajerwerki- tak Libiąż świętował w wieczór poprzedzający Uroczystość Wszystkich Świętych.


 

Więcej…
 
Debata i sympozjum

W Auli zespołu Szkół w Libiążu odbyło się spotkanie w ramach akcji Holy Wins. Spotkanie składało się z dyskusji w formie debaty i sympozjum naukowego. Uczestnikami dyskusji byli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Libiąża. Dyskusję prowadził Pan Antoni Buchała v-dyrektor Liceum KSW. Tematem dyskusji był Kult relikwii jako forma pobożności.

Następnie w sympozjum wzięli udział prelegenci: ks. dr hab. Szymon Drzyżdżyk z Uniwersytetu Papieskiego JP II w Krakowie, o. Mariusz Han SJ z deon.pl oraz Pan Miłosz Kluba - redaktor Gościa Niedzielnego. Tematem sympozjum były Formy mówienia o świętości w życiu człowieka.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Kliknij TUTAJ

 
Laureaci konkursu Holy Wins

Poniżej można zapoznać się z listą laureatów konkursu plastycznego „Holy Wins – Święty Zwycięża”

Prace zostały wystawione w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Libiążu.

Dyplomy oraz nagrody dla laureatów konkursu zostaną rozdane 31 października br. (piątek), podczas Mszy Świętej o godz. 17.00 w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Libiążu.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 12

Msze Święte

Msze święte
w niedziele i święta:

Kościół parafialny
sobota: godz. 18.00
niedziela: godz. 7.00, 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00

Kaplica Jaworzno - Dąb
niedziela, godz. 10.00

Msze św. w święta kościelne
uznane za dni robocze:

Kościół parafialny
godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00

Kaplica Jaworzno - Dąb
godz. 18.00

Msze święte
w dni powszednie:

Kościół parafialny
godz. 6.30, 7.00 i 18.00

bok16.jpg

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości