Rozlokowanie pielgrzymów

W plikach poniżej można znaleźć informacje o rozlokowaniu pielgrzymów z poszczególnych grup u konkretnych rodzin oraz o terminach przybycia i wyjazdu.

POBIERZ grupa z Belgii

POBIERZ grupa z Francji de Limoges

POBIERZ grupa z Francji Montpellier

POBIERZ grupa z Francji de Reims

POBIERZ Grupa z Francji de Pontoise

 
Plan pobytu Pielgrzymów

(aktualizacja 24.07)

Do naszej parafii przybędzie kilka grup pielgrzymów. Jedna grupa będzie z Belgii a  pozostałe z Francji: z diecezji w Reims i z diecezji Limoges,  Montpellier oraz Pontoise.

 

Grupy będą wyjeżdżać do Krakowa na cały dzień lub tylko po południu. W kościele parafialnym odbywać się będą katechezy przedpołudniowe dla grup pozostających w Libiążu. We środę odbędzie się Festiwal Młodych na Placu Słonecznym.

 

Plan może ulec jeszcze drobnym zmianom.

 

Poniedziałek 25.07

Od ok. godz. 17.00 – przyjazd pielgrzymów

 

ZOBACZ PLAN SZCZEGÓŁOWY
 
Rozmówki francuskie

Poniżej można pobrać plik ze słowniczkiem polsko francuskim. Posługiwać można się min w ten sposób, iż będziemy wskazywać pielgrzymom odpowiednie sformułowania na kartce. Zamieszczona jest także uproszczona wymowa francuskich słów.

POBIERZ Rozmówki

 
Katechezy dla pielgrzymów

Na prośbę naszej parafii oraz po konsultacji z Komitetem Organizacyjnym w Krakowie zmianie uległo miejsce katechez dla pielgrzymów francuskojęzycznych z Belgii oraz Francji. Katechezy od środy do piątku, w godz. od 9.00 do 12.00 będą odbywać się w kościele Przemienienia Pańskiego, a nie jak wcześniej zakładano na Placu Słonecznymi. Decyzja była kierowana względami bezpieczeństwa oraz logistycznymi.

Więcej…
 
Światowe Dni Młodzieży Informacje

Do naszej parafii przybędzie 780 pielgrzymów francuskojęzycznych z Francji oraz Belgii – 210 będzie mieszkało w szkołach oraz 570 w domach prywatnych. Gdyby ktoś jeszcze zechciał przyjąć pielgrzymów to prosimy o podejście do zakrystii.

 

Pielgrzymi będą przyjeżdżać na parking parafialny 25 lipca w godzinach popołudniowych (bardziej szczegółowy plan przyjazdu poszczególnych grup będzie podany w ciągu tygodnia na stronie internetowej parafii oraz na ogłoszeniach parafialnych w przyszłą niedzielę.

Więcej…
 
Peregrynacja symboli ŚDM

 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

 
Bierzmowanie 2016

Dnia 28 kwietnia 2015 r. w Parafii Przemienienia Pańskiego w Libiążu odbyła się uroczystość Bierzmowania. Ks. Infułat Władysław Gasidło, udzielił Sakramentu Ducha Świętego 66 osobom (42 dziewczętom i 24 chłopcom).

Więcej…
 
Skwer ŚDM w Libiążu

 

Skwer im. Światowych Dni Młodzieży przy libiąskiej świątyni Przemienia Pańskiego poświęcił 23 kwietnia bp Damian Muskus OFM, generalny koordynator ŚDM Kraków 2016.

Więcej…
 
Kolonia Letnia Jarosławiec

 
Droga Krzyżowa ulicami Libiąża

W podniosłej atmosferze zbliżających się świąt wielkanocnych, mieszkańcy naszej parafii uczestniczyli w Drodze Krzyżowej, która rozpoczęła się pierwszą stacją pod Kościołem, a zakończyła przy Krzyżu Milenijnym na Lipiu.

 

Więcej…
 
Parafialny Konkurs Palm

 

Jak co roku w Niedzielę Palmową odbył się Parafialny Konkurs Palm Wielkanocnych. Na Mszy o godz. 11.00 pojawiło się mnóstwo pięknie przystrojonych gałązek, będących pamiątką palm, które mieszkańcy Jerozolimy kładli przed wjeżdżającym do ich miasta Chrystusem.

Zobacz listę laureatów i galerię
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 9

Msze Święte

Msze święte
w niedziele i święta:

Kościół parafialny
sobota: godz. 17.00
niedziela: godz. 7.00, 9.00, 11.00, 12.30 i 17.00

Kaplica Jaworzno - Dąb
niedziela, godz. 10.00

Msze św. w święta kościelne
uznane za dni robocze:

Kościół parafialny
godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 17.00

Kaplica Jaworzno - Dąb
godz. 17.00

Msze święte
w dni powszednie:

Kościół parafialny
godz. 6.30, 7.00 i 17.00

bok16.jpg

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości