Kolęda 2023/2024

Plan kolędy 2023/2024

 

ks. Proboszcz - Aleksander Wójtowicz

Od.10.00

29.12. piątek – ul. Oświęcimska od nr 1 / Ronda Uśmiechu / do PP. Topa;

30.12 – sobota - ul. Oświęcimska od PP. Topa do cmentarza;

Od 15.00

02.01. – wtorek - ul. 11 listopada 18 / klatka I,II,III,IV, /

03.01. – środa - ul. 11 listopada 18 / klatka V,VI,VII,VIII /

 

Od 14.00: 08.01. -poniedziałek - ul. Jagiełły, ul. Kopernika, ul. Działkowa, ul. Agatki, Plac Zwycięstwa;

 

Od 15.00

09.01. – wtorek - ul. 11 Listopada 22 / klatka I,II,III,IV,V, /

10.01. – środa - ul. 11 listopada 22 / klatka VI,VII,VIII,IX,X,XI /

12.01. – piątek – ul. Paderewskiego 4

 

Od 10.00: 13.01. – sobota – Jaworzno Dąb

 

Od 15.00

14.01. – niedziela – 11 listopada 24 + domy jednorodzinne

15.01 – poniedziałek – ul. Armii Krajowej 1 – 30

16.01. – wtorek – ul. Armii Krajowej 31 -61

17.01. – środa – ul. Armii Krajowej / do końca /

19.01.- Piątek – ul. Sobieskiego, Śmiałego, Łokietka / do Spokojnej /, Chrobrego, Mieszka I

22.01 – poniedziałek - nowe domy przy ul. Żniwnej / od Spokojnej do Floriańskiej /, ul. Floriańska od góry + Zaułek

23.01 – wtorek - ul. Konopnickiej / od Agatu do nr 24 /

 

Od 14.00: 24.01. – środa – ul. Konopnickiej/ od nr 25 do ul. Piaskowej/


Od 15.00: 26.01. – piątek – ul. Konopnickiej (od ul. Piaskowej) z ul. Śnieżną i Wróbla do końca

 

Od 10.00: 27.01. – sobota – ul. Piaskowa oraz ul. Żniwna – domki nr 1 do 9


Od 15.00: 28.01. – niedziela – ul. Konopnickiej / wszystkie domki nr 51 /

 

Od 15.00

29.01. – poniedziałek – ul. Orzeszkowej

30.01. – wtorek – ul. Borowa, Przy Torze

31.01. – środa – ul. Tuwima, ul. Klonowa, ul. Lipowa

 

Od 13.00: 03.02. – sobota - ul. Majowa

 

Od 15.00

04.02. – niedziela - ul. Wspólna

05.02. – poniedziałek – ul. Swojska i Modrzewiowa

06.02. – wtorek – ul. Fredry, Kręta, Ludowa

07.02. – środa – Skłodowskiej 1- 23

09.02. piątek – Skłodowskiej, Zgody – do końca

Od 10.00: 10.02. sobota – Kolejowa

 


 

ks. Sławomir Łacny

  • środa 27 XII od 10.00 – ul. Sienkiewicza (całość, od ul. Krakowskiej)

  • czwartek 28 XII od 10.00 – II cz. ul. Matejki (góra), Malczewskiego, Wiśniowa, Długosza

  • piątek 29 XII od 10.00 – ul. Krasickiego (od ul. Krakowskiej) i ul. Tęczowa

  • sobota 30 XII od 10.00 – ul. Paderewskiego 3 (cały blok)

  • środa 3 I od 16.00 – ul. Paderewskiego 6 (m. 1-60)

  • czwartek 4 I od 10.00 – ul. Sikorskiego od ul. św. Barbary wraz z bocznymi do ul. Cichej włącznie

  • piątek 5 I od 15.00 – ul. Pocztowa

  • poniedziałek 8 I od 16.00 – ul. Flasińskiego, ul. Krótka

  • środa 10 I od 15.30 – ul. Rolna (od góry) i ul. Chlebowa

  • czwartek 11 I od 10.00 – Sikorskiego parzyste wraz z bocznymi od krzyża do blaszaka

  • piątek 12 I od 15.00 – ul. Harcerska (od góry) i ul. Szkolna

  • sobota 13 I od 10.00 – Dąb

  • poniedziałek 15 I od 16.00 – ul. 11 listopada 16 (m. 1 – 40)

  • środa 17 I of 16.00 – ul. 11 listopada 16 (m. 41 – 80)

  • czwartek 18 I od 10.00 – ul. Sikorskiego, nieparzyste od ul. Cichej wraz z bocznymi do styku z ul. Bliską

  • piątek 19 I od 15.00 – ul. Gromiecka i ul. Krakowska na Moczydle

  • poniedziałek 22 I od 16.00 – ul. Mickiewicza (od ul. Oświęcimskiej) i ul. Świtezianki

  • środa 24 I od 15.30 – ul. Chełmońskiego, ul. Kochanowskiego (od góry), ul. Potokowa

  • czwartek 25 I od 10.00 – ul. Sikorskiego od ul. Bema w dół wraz z ul. Brzoskwiniową

  • piątek 26 I od 15.00 – ul. Grażyny, ul. Przyrodnicza, ul. Litewska, ul. Warzywna

  • sobota 27 I od 10.00 – ul. Bliska, c.d. ul. Sikorskiego nieparzyste do całej ul. Bema włącznie


ks. Michał Paruch

 

2023

  • czwartek 28 XII od 9.00 – Waryńskiego od krzyża i Kolorowa

  • piątek 29 XII od 9.00 – Sosnowa, Świerkowa, Beskidzka, Błękitna, Biała

  • sobota 30 XII od 9.00 – Paderewskiego 9

 

2024

  • wtorek 2 I od 9.00 – 11 listopada 14

  • czwartek 4 I od 12.30 – Cegielniana, Sielanki, Jazdówka, Żniwna (od Jazdówki do Spokojnej)

  • piątek 5 I od 15.30 – Wilcza i Orkana

  • poniedziałek 8 I od 15.00 – Spokojna (od góry)

  • czwartek 11 I od 12.30 – Łąkowa, Kępa Kosówkowa, Jaskrowa, Miodowa, Paprocia

  • sobota 13 I od 10.00 – Dąb

  • poniedziałek 15 I od 15.00 – Karpiowa, Stawowa, Reja

  • czwartek 18 I od 12.30 – Krakowska (od lasu do LIBET’u)

  • piątek 19 I od 15.30 – 11 Listopada 12 (1-45)

  • sobota 20 I od 9.00 – Paderewskiego 1

  • wtorek 23 I od 9.00 – 11 Listopada 20

  • czwartek 25 I od 15.00 – Kazimierza Wielkiego i Batorego

  • piątek 26 I od 15.30 – 11 Listopada 12 (46-90)

  • sobota 27 I od 9.00 – Wolności, Mleczna, Słoneczna, Sarnia, Łokietka (od Wolności do Spokojnej)

  • poniedziałek 29 I od 15.00 – Dąbrowskiego (od stawów) i Stolarska

  • czwartek 1 II od 15.00 – Matejki (dół)

 

Kontakt

W pilnych sprawach można kontaktować się
z parafią przez numer
do księdza dyżurującego:

536 - 786 - 974

Msze Święte

Msze święte
w niedziele i święta:

Kościół parafialny
sobota: godz. 18.00
niedziela: godz. 7.00, 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00

Kaplica Jaworzno - Dąb
niedziela, godz. 10.00

Msze św. w święta kościelne
uznane za dni robocze:

Kościół parafialny
godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00

Kaplica Jaworzno - Dąb
godz. 18.00

Msze święte
w dni powszednie:

Kościół parafialny
godz. 6.30, 7.00 i 18.00

bok11.jpg

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości