Znów niepokonani

Dnia 16.02.2013 w zespole szkół Ekonomiczno-Technicznych w Trzebinii odbył się etap dekanalny ogólnopolskiego turnieju liturgicznych. Stawką był awans na szczebel diecezjalny a po ewentualnym sukcesie udział w mistrzostwach Polski.

Na placu boju pozostali reprezentanci Parafii Jana Chrzciciela z Kościelca i Parafii Przemienienia Pańskiego z Libiąża. Dlatego odbył się jeden mecz, który był jednocześnie finałem. Zgodnie z regulaminem mecz trwał dwa razy 7 minut. Naszą parafię reprezentowali: Jan Kania, Kamil Jewak, Wiktor Brzózka, Tomasz Kosowski, Daniel Łomankiewicz i Paweł Łomankiewicz. Opiekunem jest ks. Krzysztof Gembala, którego z powodu nieobecności zastępował ks. Wojciech Galica.

Libiążanie od początku ruszyli do zdecydowanych ataków. W 4 minucie meczu strzelają pierwszą bramkę. Do siatki rywali trafia Paweł Łomankiewicz. Pod koniec pierwszej połowy wynik podwyższyli na
2:0. Po rzucie rożnym w wykonaniu Tomka Kosowskiego bramkę strzelił Daniel Łomankiewicz. Wynik uległ zmianie dopiero w drugiej połowie meczu 2 minuty przed jego końcem. Honorowego gola strzelają zawodnicy Kościelca. Po fantastycznej grze całej drużyny mecz kończy się wynikiem 2:1-zwycięstwo Parafii Przemienienia Pańskiego. Nagrodę za sukces drużyny odebrał kapitan: Paweł Łomankiewicz z rąk ks. Wojciecha Galicy - okazały puchar i dyplom. Zawodnikom naszej Parafii gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Kontakt

W pilnych sprawach można kontaktować się
z parafią przez numer
do księdza dyżurującego:

536 - 786 - 974

Msze Święte

Msze święte
w niedziele i święta:

Kościół parafialny
sobota: godz. 18.00
niedziela: godz. 7.00, 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00

Kaplica Jaworzno - Dąb
niedziela, godz. 10.00

Msze św. w święta kościelne
uznane za dni robocze:

Kościół parafialny
godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00

Kaplica Jaworzno - Dąb
godz. 18.00

Msze święte
w dni powszednie:

Kościół parafialny
godz. 6.30, 7.00 i 18.00

bok11.jpg

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości